ÖT
Soru Sahibi
1 Ocak 2020 06:05

Cinsel ilişkide ağrı

Cinsel ilişki sırasında eşim arkamdayken çok fazla ağrı hissediyorum. Diğer pozisyonlarda ağrım yok ama dizlerimi kırıp arkamda eşim olduğunda ağrım oluyor. 2 tane normal doğum yaptım. Sebebi ne olabilir? Jinekolojik muayeneden önce danışmak istedim. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Kudret Erkenekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Merhaba Ultrason ve jinekolojik muayene yapılmasında fayda var Geçmiş olsun

17 Ocak 2020 16:07