KS
Soru Sahibi
28 Ağustos 2021 17:44

Cinsel ilişki sırasında ağrı

Merhaba, 27 yaşındayım 1 yıllık evliyim. Evliliğin ilk zamanlarından beri cinsel ilişkide sadece misyoner pozisyonunda bir ağrı çekmiyorum, onun dışındaki her pozisyonda karnımın altında kasıklarımda baskı oluyor ve eşimi durdurmak zorunda kalıyorum, özellikle eşim hızlı olduğu zaman.. Şu anda da hamileyim aynı sorun devam ediyor, zaten idrar testi vermiştim idrar yolu enfeksiyonu olsa çıkardı değil mi? Ultrasona da giriyorum yumurtalıklarda da bi sorun olsa gözükmez miydi? Cevap verebilirseniz çok sevinirim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ece Meltem Şafak
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İlişkide ağrı genellikle rahimin şekil bozukluklarından dolayı olabilir tabi şu anda yapılacak herhangi bir şey yok enfeksiyona bağlı ağır olmaz

8 Eylül 2021 09:34