AA
Soru Sahibi
20 Kasım 2018 22:24

Ciltte soğukluk ve halsizlik

Hocam Merhaba, annemde 2 3 haftadır halsizlik, mide bulantısı,iştahsızlık var. Rengi biraz soluk. Bunlara ek olarak geniz akıntısı ve öksürük var. Durumu ilk zamanlara göre biraz iyi ama tamamen düzelmemesi endişe  veriyor. Aklıma kanser hastalığı geliyor. Herhangi bir ağrı sızı yok. Kan testinde enfeksiyon bulunamadı ve kan değerleri iyi olmasına rağmen sebebi ne olabilir, ne tür tetkik yaptırmalıyız? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hakan Alagözlü
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Öncelikle hemogram ve biyokimya testleri yaptırın. Anemi yani kansızlık çıkarsa endoskopi ve kolonoskopi düşünülebilir.

30 Kasım 2018 15:00