AN
Soru Sahibi
10 Temmuz 2019 23:08

Çiğneme problemi

Merhaba hocam benim oğlum 1 yaşında bu güne kadar hem kendi istemediği için hem de ben boğazına kaçar korkusu yaşadığım için ek gıdaya tam olarak geçemedik. Hep emzirdim. Ancak artık yemek vermeye başladım ama kesinlikle çiğneyemiyor. Çok çok küçük yumuşak bir lokma olursa direk yutuyor ya da akışkan şeyleri tercih ediyor ama biraz fazla yiyecek olsa hemen ya çıkarıyor ya da boğazına kaçıyor. Cok üzülüyorum artık bu durumdan nasil kurtulabiliirm. Keşke yüzyüze görüşüp yardım alabilsem ama imkânlarım el vermiyor. Önerileriniz olursa beni çok sevindirirsiniz. Şimdiden Allah razı olsun.

1 cevap
Cevaplar (1)
Fzt. Numan Demir
Fizyoterapi

Merhaba besinleri ağzın yan kenarına koymayı deneyin. Olmadı randevu alıp gelin konuşalım. Sevgilerle:)

14 Temmuz 2019 17:44