DB
Soru Sahibi
14 Aralık 2019 02:48

Çene geriliği

Merabalar. Bende alt çene geriligi var bu ameliyatsiz düzelmesi munkun mu? Birde derin kapanış bozukluğu var bu da telle tedavisi mümkün mü?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Cem Baykan
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Derin veya örtülü kapanışın gelişimin tamamlanmasından sonra düzelmesi okadar kolay değildir. Alt çene geriliği veya üst çene ileriliğinin ameliyatsız düzelmesi ancak kapsamlı bir muayene sonucu belli olur. Selamlar.

14 Aralık 2019 04:47