EA
Soru Sahibi
16 Kasım 2018 13:02

Çapraz bağlar

4 kasım pazar günü spor salonunda bacak çalıştım ve ertesi gün uyandığımda sol dizimin altı şişti ve merdiven çıkarken zorlanıyordum. Salı günü doktora gittim röntgende bişey çıkmadı 15 gün sonra mr a gel dedi. Jel ve ağrı kesici haplar verdi. Sizce çapraz bağlar kopmuş olabilir mi? Spor esnasında herhangi bir acı hissetmedim ertesi günü ağrımaya başladı

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ersen Çelikbaş
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmiş olsun Çapraz bağ kopması için dizin dönmesi gibi bir travma öyküsü gerekli ve diz tamamıyla şişer Sizde böyle bir öykü yok

2 Aralık 2018 23:55
Op. Dr. Ersen Çelikbaş
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmiş olsun Çapraz bağ kopması için dizin dönmesi gibi bir travma öyküsü gerekli ve diz tamamıyla şişer Sizde böyle bir öykü yok

2 Aralık 2018 23:56