gy
Soru Sahibi
19 Haziran 2014 18:35

ca 15-3

merhabalar öncelikle kolay gelsin meme ca nedeniyle kt goruyorum 2.kür cef kt aldım .kt oncesi ca*** *** ** referans aralıgı 25 den kucuk verılmiş 1. kt sonrası ca *** *** ** ref aralıgı 0-31 matematıksel olarak kt sonrası ca 15-3 um artmıs gozukuyor bunun ne ifade ettiğni benimle paylasırsanız sevinirim tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özkan Kanat
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merak etmeyin bence cok bir anlami yok.cok bir artma yok zaten.

19 Haziran 2014 22:20