ÇE
Soru Sahibi
15 Mart 2017 02:38

Burundan gelen ses

Merhaba irfan bey benim burnumdan sürekli kıt çıt tık benzeri bir ses geliyor durup dururken sağ tarafım hep tıkalı gibi ama nefes alışımda bir sorun yok bu seslerin nedeni nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İrfan Gözübüyük
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, Geçmiş olsun. Burun etlerinizin şişip inmesinden kaynaklanan ses bu. Hızlı olduğunda duyulur. Aslında fizyolojik bir olaydır. Hastalık değil.

15 Mart 2017 08:39