EM
Soru Sahibi
13 Aralık 2020 13:43

burun (septum deviasyonu)

Merhabalar yaklaşık 1 senedir burun tıkanıklığı yaşıyorum genellikle sağ burun deliğim tıkalı tomografi çekildi biraz eğrilik var burnumda şuan covıd 19 dan dolayı sanırım çoğu devlet hastahanesi ameliyat yapmamakta acil durumlar dışında fakat kendimi hiç iyi hissetmiyorum artık sabahları yorgun kalkıyorum enerjim yok tat ve koku alamaz oldum hayattan bezmiş gibiyim ve iş hayatımdaki performansımıda yüksek ölçüde etkiliyor böyle bir durumda ameliyat olma şansım varmıdır ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Selin Fulya Tuna
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba mert bey geçmiş olsun şikayet ve yazdıklarınız doğrultusunda operasyon gerek gibi düşünüyorum covıdın malesef çabuk biteceğini düşünmüyorum devlet hastanelerinde şuan ameliyatlar durduruldu ama pandemi hastanesi olmayan özel hastanelerde devam ediyor tabi öncesinde covıd testiniz yapılıyor önlem amaçlı

21 Mart 2021 11:51