YB
Soru Sahibi
25 Nisan 2020 21:43

Burun icindeki et

Hocam oncelikle merhaba. Yasim 17 . Hocam bir sorum olacakti. Burnumuzun en dibinde boyle 2 tane kapakcik gibi birsey oluyor et gibi. Tipdaki adini bilmiyorim o yuzden boyle anlatabiliyorum hocam. Burnumla oynarken o kapakciklardan ust taraftaki yerinden cikti elim ile dokunsam yerinden oynuyo boyle. Umarim anlatabilmisimdir. Bu cok onemli birseymi hocam. Kanama falan yok. Simdiden tesekkurler...

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Web sitem den bana ulaşıp fotoğraflar gönderin lütfen bir göreyim

26 Nisan 2020 12:28
YB
Soru Sahibi

Hocam oranin fotorafini cekememki burunun en dibinde

26 Nisan 2020 20:21
Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

O zaman görüntülü konuşalım yarın

26 Nisan 2020 20:24