ka
Soru Sahibi
14 Ocak 2020 00:19

burun estetiği

Merhabalar. ben burun estetiği olmak istiyorum da bir arkadaşım size olmuş ve inanışmaz güzel zarif ve baya kadınsı olmus. ama daha önceki burnunu görmediğimden tam emin olamıyorum. yaptığınız burunların fotoğraflarını da bulamadım buradan. bi yardımcı olur musunuz lütfen.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Furkan Erol Karabekmez
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhabalar, Bir suredir yurtdisinda calisiyorum ama 2020 ya da 2021 yaz sonuna turkiyeye donmeyi planliyorum. Eger hala olmadi iseniz birlikte arsivime bir goz atariz donunce:) cok gecmis olsun

14 Ocak 2020 11:46