AC
Soru Sahibi
29 Aralık 2018 18:57

Burun Estetiği

Merhaba Hocam ben Burun küçültme ve törpüleme ameliyatı olmak istiyorum her hangi ciddi bir zararı var mıdır ve bu ameliyatın maliyeti ne kadardır tahmini devlet ve özel hastanelerde bilgi verir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Kavuzlu
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba. Burun estetiği ameliyatları güvenli ameliyatlardır. Fiyatlar kurumlara göre değişebilir. Ücretsiz muayene ve ayrıntılı görüşme için *** *** ** 254 no lu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Geçmiş olsun.

30 Aralık 2018 16:03