DZ
Soru Sahibi
6 Haziran 2020 15:28

burun eğriliği yaş

hocam 16 yaşında erkek birisiyim burnumda gözle görülür burun eğriliği var sağ ve sol profilim farklı sağ taraftan bakıldığı zaman burnum şiş sol taraftan bakıldığı zaman küçük gözüküyor burnumun ucu bir tarafı geride bir tarafı önde gözüküyor doktora gittiğimde geniz akıntısı ve eğrilik olduğunu söyledi ve boğaz spreyi ve burun spreyi verdi 18 yaşımı beklememi söyledi 18 den önce olma gibi şansım yokmu dur.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Muhammed 18 yaş altı ameliyat için aile onayı şart eğer ailen onay veriyorsa bana muayeneye gelmelisin selamlar

6 Haziran 2020 16:36