KT
Soru Sahibi
30 Mayıs 2020 13:22

Burun atması

Benim burnumda kemik eğriliği var ve son günlerde farkettim gece sağa ya da sola yattığım ilk dakikalarda burnumun kökünde yani alnımın aşağısında burnun başladıgı yerde olan kemikte nabız atması gibi atma oluyor bir iki dakika sonra geçiyor. Bazen ayaktayken de oluyor. Sebebi nedir sizce teşekkürler simdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Tahir Akdeniz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bu bir sorun değil,merak etmeyin.Yani eğrilikle bir ilgisi olmayabilir

18 Temmuz 2020 15:59