GY
Soru Sahibi
3 Kasım 2016 19:50

Burnumdan konuşuyorum

Hocam merhaba ben sürekli burnumdan konuşuyorum sesim burnumdan çıkıyor çok rahatsız edici ve havalar soğuduğunda nefes almakta Zorlanıyorum gece yatarken de bu zorluğu yaşıyorum burnum da şekil olarak da bozukluk var yan profil de bunun sebebi ne olabilir burnun ya kırık ya et var diyorlar şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmail Yılmaz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

KBB muayenesi ile burun içi eğrilikleri, et büyümeleri kolayca tanınır. Şekil bozukluğu ile birlikte değerlendirilir. Muayene olmanızda fayda var.

5 Kasım 2016 12:07