ay
Soru Sahibi
17 Mart 2014 23:12

bu hastalıktan nasıl kuryulabilirim ?

olmamış şeyleri kafamda kurup inanıyorum ve bunları çevreme rahatça anlatıyorum bütün uyarılara ragmen kendimi düzeltemiyorum herkes yalancı diyo.. elimde değil bişeyi yokken kafamda kurup inanıyorum bunu bana ev arkadşlarım farkettirdi ve şuan kmse yok bana inanan.. arkadaşlarımada açıklayamıyorum hastayım ben diyemiyorum küçükkende yaşamıştım bu olayı ve piskolojik yardım almıştım sonra düzeldiğime inanmıştım taki burdaki sorunları yaşayana kadar. lütfen bana yardımcı olun.. artık şiddeti artıyo.. yalan söylerken rahatlıyorum sanki ama çok pişman oluyorum sonra fakat geri gidip ben yalan söyledim diyemiyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar,yasemin hanım konuyla ilgili uzman bir arkadaşımızdan yardım almanız gerekiyor.dilerseniz ofisimizi arayarakda bizden uygun bir tarih için randevu alabilirsiniz.*** *** ** bu numaradan bilgi alabilirsiniz.sağlıcakla kalınız...

18 Mart 2014 00:19