NM
Soru Sahibi
28 Haziran 2021 02:16

Bozulmuş mudur

Merhabalar ben bugün klozetin üzerinde otururken yumuşak küçük saç havlusunu katlıyarak iç çamaşırımın üzerine koydum bacaklarımı açıp sürtündüm ama içine girmedi tam bence acı hissetmedim inlemedim aradan saatler geçtikten sonra peçeteyle silerken leke geldi iç çamaşırımda yoktu adetimin 7.gününe girdim bozulmuşmudur sizce

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mert Göl
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba, muayene olmanızı öneririz. Geçmiş olsun

30 Temmuz 2021 16:30