ly
Soru Sahibi
24 Ekim 2019 05:30

Boyunda pihti

Hocam bir gece siddetli tartismanin ardindan sol boyun damarimin uzerinde sislik ve kirmizilik oldu, dokununca butun boynum agriyor. ilk basta cizmisimdir dedim ama butun boynum zonkluyor acaba stresden ve bagirmaktan damarim mi catladi yoksa pihti mi var bu arada kalp problemlerim hep oldu en son ritim bozuklugu ya strestendir dediler ben de uzerine gitmedim hocam bi yardim edin bu ciddi bisey mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Yüzeyel boyun ultrasonu ile bakılmalı. Muhtemelen tromboflebit olmuştur. Ultrason sonucuyla bir doktora görünün tedaviniz düzenlensin. Geçmiş olsun

24 Ekim 2019 18:58