SA
Soru Sahibi
30 Mart 2020 01:13

Boyun ve sırt ağrısı

Boyun fıtığım ve duzlesmem var boynumu egerek calışmak zorundayım çok agrı yaptıvı icin gecen sene doktorum endol fitil ,sirdalud 6mg ,birde naprosyn vermisti biraz rahatlamıştım simdi yine basladı ağrılarım virusten dolayı doktoruma ulasamıyorum bu ilaçlar bağışıklık baskılarmı tekrar kullansammı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu ilaçlar bağışıklığı baskılamaz. Tekrar doktorunuzu görene kadar geçen seferki gibi kullanabilirsiniz.

30 Mart 2020 11:48