A
Soru Sahibi
12 Temmuz 2013 00:27

Boyun Fıtığı

Boynumda fıtık ve düzleşme var 1 seneden fazlada 2 elmde uyuşmalar var sol elimde daha fazla 1 aydan beride ellerimde parmaklarımı kapatırken bir sertlik ve parmak eklemlerimde bir ağrı çıktı beni bu konularda bilği verip muayene için gitmem ğereken yerlrei belirtirseniz sevinirim Teşekkür eder saygılarımı iletirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Karaoğlan
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Büyük ihtimalle boyun fıtığınızdan dolayı bu şikayetleriniz ama bazen beraberinde dirsekte yada el bileğindede sıkışabiliyor sinir. MR'larla birlikte Maltepe Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisinde bana muayeneye gelebilirsiniz. Tel: *** *** ** santralden randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

12 Temmuz 2013 15:54