kp
Soru Sahibi
4 Kasım 2013 15:43

boy ve kilo

bebeğimin boyu 80.5 cm 22 aylık 10 kilo gelişimi normalmi boy emsallerine göre çok mu kısa die düşünüyorum hocam 1 yaşına giren kişinin boyu 86 cm benm bebeğimn boyu okdr degl enkolojiye götrdm kemik testi norml dediler ama ben korkuyorum 2 yasına girck bi kişin boyu ne kadr olmalı tabi herksn farklı olr ama 92 cm diince bazılrı sasırıyrm anne baba boyu çk uzun degl okdr olması bana saçma gelio tşkkrler zayf olduğu içn gastroloji bölümünede gtcz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Herkesin boyu kilosu farklı olabilir. Normal sınırların içinde olduğu sürece problem olmayabilir. Madem gastroenterolojiye gideceksiniz orada ayrıntılı olarak incelenir ve size söylenir.

5 Kasım 2013 07:06