ÇF
Soru Sahibi
23 Eylül 2017 14:01

Biten bir iliski

Merhaba bir aylık ilişkim bitti nedeni ise güven meselesi watsaptan msj yazmış iki saat sonra geldi kuzenimle konustugumu netin devre dışı kaldığını söyledim aramızda sonra bozuldu sizce bu yeterli bir sebepmi kendimi sucluyorum ve aradan bir sene geçti ben halen toparlanamadim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar , ilişkide temel olan yaşanan ufak meseleleri problem haline getirmemek ve yapıcı olmaktır .. şuan sebebinin yeterli ve geçerli olup olmadığını söylemek kendi adıma hiç doğru olmaz .Sizin İçin bundan sonrası ,yaşayacağınız ilişki ve hayat çok daha önemli ..sevgiyle kalın

25 Eylül 2017 14:33