AG
Soru Sahibi
25 Temmuz 2008 11:15

bir ay kadar bir süredir burnumda gündüzleri kaşıntı ve sürekli akıntı gece

bir ay kadar bir süredir burnumda gündüzleri kaşıntı ve sürekli akıntı geceleri kuruluk ve tıkanma ayrıca ardıardına hapşırma oluyor.bazen birkaç gün geçiyor.sanırımçamaşır suyu veya ev temizlik ürünleri gibi kimyasal ürünler kullandığım günlerde daha da artıyor.ama daha önceleri böyle bir etkilenme yoktu.kaşıntı çok rahatsız ettiğinde alerset şurup içiyorum.rahatlatıyor.sorunum ne olabilir çözüm için ne önerirsiniz.bu arada tr buskas ve lustral kullanıyorum bunların yanında alerset almam uygunm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tomris Kabakcı
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmunoloji ve Alerji Hastalıkları

Olay allerjik görünüyor.allrset alabilirsiniz.Uzmanına görünün.Ailede allerji var mı?

6 Ağustos 2008 15:29