30 Ağustos 2019 00:18

Bilgi almak istiyorum

Hocam 2 aydır üniversite hastanesinden ameliyat için aranmayı bekliyoruz. Bugün bir muhattap bulup konuştuğumuzda artık ameliyatlara katılmadığınız söylendi bu doğru mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli
Ortopedi ve Travmatoloji

çarşamba günleri poliklinikteyim

30 Ağustos 2019 00:40
Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli
Ortopedi ve Travmatoloji

çarşamba günleri poliklinikteyim ve ameliyatlara giriyorum

30 Ağustos 2019 00:41
Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli
Ortopedi ve Travmatoloji

çarşamba günleri polklinikteyim ayrıca dğer günlerdee klinikteyim be ameliyatları yapıyorum sdece part time muayenehanedeyim google yada doktor takviminden ulaşabilirsiniz

30 Ağustos 2019 15:20