yf
Soru Sahibi
12 Ocak 2020 17:11

bilgi alımı randevu talebi

annemin kanı düşük çıkıyormuş kendisine endoskopi ve kolonoskopi yapılması gerekli demişler annem bunları yaptırmak istemiyor bende homeopati hakkında bilgi edinmiştim kendisi 63 yaşında tavsiyeniz nedir ayrıca muayene ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim yeriniz ankarada mı telefonum *** *** ** 53

2 cevap
Cevaplar (2)

Hastanızın öncelikle muayene edilip gerekiyorsa tetkikleri yapılıp buna göre nasıl bir tedavi uygulanacağına karar vermek gerekir. 60 yaş üstü hastalarda kolonoskopi çok değerli bir tetkiktir. Doktorunuzun önerisini dikkate almanızı öneririm.

15 Ocak 2020 11:40
yf
Soru Sahibi

teşekkür ederim

15 Ocak 2020 11:41

Rica ederim.

17 Ocak 2020 10:13