IM
Soru Sahibi
10 Kasım 2010 05:13

bi kızla ilişki girdikten sonra penisim ucunda bazen beyaz bazen su gibi ak

bi kızla ilişki girdikten sonra penisim ucunda bazen beyaz bazen su gibi akıntı vardı ve idrar yaparken yanma var..doktora gittim ve doktor gonore olduğunu vurgulandı..penisilin iğne yaptırdım ama bir hafta geçti akıntı durmadı..yine aynı doktora gittim ve bana beş tane sifolosporin injeksyon yazdı..bu ilaci gonore ve klamidya karşi etkisi var..beş tane sifolosporin iğne yaptırdım ama hala akıntı durmadı..çok korkuyorum ne olduunu hiç fikrim yok..beni lütfen tavsiye edebilir misiniz

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

öncelikle korunmadan ilişkişye girme doktorunla görüş sana tetrasiklin içeren ilaçlardan da yzasın ve akıntıdan kültür antibiyogram yaptır sonuçtan haberdar et Halit

10 Kasım 2010 09:44
Op. Dr. Halit Talas
Op. Dr. Halit Talas Üroloji

Yazar toplam 906 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Spermiyogram testine etki Op. Dr. Halit Talas
Kasık fıtığı Op. Dr. Halit Talas
Hidrosel ameliyatı Op. Dr. Halit Talas
Kasık fıtığı Op. Dr. Halit Talas
Kasık fıtığı Op. Dr. Halit Talas
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Etiketler
Cinsel ilişki , Gonore , Sefalosporin , İdrar yaparken acıma , Penisten beyaz sıvı gelmesi , Penisden gelen akıntı
Facebook Twitter Instagram Youtube