BS
Soru Sahibi
9 Mart 2019 20:16

Beyin tumoru

Merhaba hocam benim 8 yaşın da beynin de tümör olan bir yiğenim var bunun için bitkisel tevdavi olarak ne önere bilirsiniz araştırmalarıma göre karahindiba otu ve üzerlik tohumunun iyi geldiği söyleniyor sizce de özlemidir peki

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba geçmiş olsun. Fitoterpinin uygulama olarak, etkinliği açısından bilgi ve tecrübe çok önemlidir. Ayrıca sadece fitoterapi değil, diğer destekleyici tedavileri de uygulamaktayız. Bilgi ve gerekeli yardım için, kliniğimizi arayabilirsiniz. İyi günler.

27 Mart 2019 22:57
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba geçmiş olsun. Fitoterapinin uygulama olarak, etkinliği açısından bilgi ve tecrübe çok önemlidir. Ayrıca sadece fitoterapi değil, diğer destekleyici tedavileri de uygulamaktayız. Bilgi ve gerekeli yardım için, kliniğimizi arayabilirsiniz. İyi günler.

27 Mart 2019 22:57