öy
Soru Sahibi
28 Ocak 2023 12:20

beyin tümörü

doktor bey merhaba 2018 yılında sol kısımda beyin tümörü nedeni ile ameliyat olan babam baş ağrısı ve görme kaybı nedeni ile doktora gitti mr sonucunda Serebral hemisfer beyaz cevherde gliotik lezyonlar dikkati çekmiştir Sol frontal lob anteriorda laküner lezyon ve lezyon periferinde gliotik alanlar mevcuttur. yazıyor bu ne anlama gelmektedir.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Semih Keskil
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bu sorunuza ameliyatı yapan cerrahlar daha güvenilir bir cevap vereceklerdir efendim,,,

28 Ocak 2023 13:05
öy
Soru Sahibi

Doktor bey merhaba bu raporda ne demek isteniyor değerli görüşlerinizi rica ederim

29 Mayıs 2024 17:02
Prof. Dr. Semih Keskil
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Daha önce dediğim gibi...

29 Mayıs 2024 17:27