26 Ekim 2020 23:37

Beyin MR'ı

Merhaba hocam. kızıma Beyin MR'ı çektirdim . Bütün sonuçları normal çıktı. Fakat birinde; 'Bilateral birkaç adet milimetrik boyutlu nonspesifik T2 ağırlıklı sekanslarda sinyal artış alanları izlenmektedir.' denilmekte, bunun ne anlama geldiğini yorumlarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Nezih Oktar
Beyin ve Sinir Cerrahisi

MR tetkikinde bunları sık olarak görmekteyiz. Doktorunuz üzerinde durmadıysa başka tetkik istemediyse pek bir önemi yok demektir.

27 Ekim 2020 08:03
Soru Sahibi

Valla hocam çok teşekkür ederim doğrusu ben soruma cevap vereceğinizi beklemiyordum hem zaman ayırmanız hem cevaplamanız doğrusu beni çok şaşırttı soruma tenezzül edip cevap vermenizden dolayı çok teşekkür ederim. Sağlıklı mutu günler dilerim. Tanrı sizin gibi hekimlerimizi korusun

28 Ekim 2020 18:17
Prof. Dr. Nezih Oktar
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Geçmiş olsun.

29 Ekim 2020 08:25