AC
Soru Sahibi
18 Eylül 2020 13:03

Beyin kanası

Hocam size yazmıştım kızım doğum sonrası beyin kanaması ve epilepsi oldu beyinde 75 hasar oluştu doktorumuz çetin oku Yaz 1senedir tedavi görüyor eegsi bozuk hep şuan hastaneye yatırdı bizi kızıma hiçbir ilaç yaramıyor enson kızıma yurt dışından gelen bi ilaç verdiler günde 20 defa nöbet geçiriyor buda işe yaramazsa ketojenik diyete baslicaklarmis sizin öneriniz ne sizcede frisum kullanıldı şimdi tegretol diye bir ilaca başlandı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

gereçekten dirençli nöbetlerde yapılan tüm ilaçlara rağmen nöbetler devam edbiliyor, tegrotol yada ketojenik diyet verilebilir,

21 Eylül 2020 10:27