KF
Soru Sahibi
29 Aralık 2019 13:10

Beyaz cevher hastalıgı

Hocam iyi günler benim kız kardeşime beyaz cevher hastalığı tanısı konuldu bu hastalıgın tedavisi var mıdır? Cevap bekliyorum teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Adnan Ayvaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Beyaz cevher hastalığı bir grup hastalıktır. Yani bir tane değildir. Genellikle pek iyi seyirli olmayan bu hastalıkların bazılarında tedavi kısmen olabiliyor. Ancak bazılarında tıp ilmi çaresiz kalabiliyor. Size tanı konulan yerde takibe devam etmenizi öneririm. Acil şifalar dilerim.

30 Aralık 2019 14:08