IH
Soru Sahibi
5 Mayıs 2009 18:16

benim kızım 10 yaşında ama cabuk gelişiyo kiloso fazla eğeliyemiyorum iştah

benim kızım 10 yaşında ama cabuk gelişiyo kiloso fazla eğeliyemiyorum iştahı cok acık ben yapma dedikce aksine yapıyor doktor hanım cok tartışıyoruz her konuda şekilden şekile giriyor tavırları beni beğnmemezlik işte kendini güzeliştirme makjaj mazemesi kulanma cevap vermeler oturup konuşuyorum ama gene olmuyor bende tabiki biyana kadar sabır edebiliyorum cevaplarsanız memlun olurum teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arzu Önal
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

ergenliğe girmeye başlamış kızınız Hülya hanım, yemek anne çocuk arasındaki hassas bir konu kısıtlamanız ilişkinizi bozuyor olabilir. diyetisyen desteği alıp siz uyarmamaya gayret gösterin.

5 Mayıs 2009 18:31