28 Ocak 2007 00:00

benim her sene ayak bileğimin(sağ ayak veya sol ayak farketmiyor) kenarı il

benim her sene ayak bileğimin(sağ ayak veya sol ayak farketmiyor) kenarı iltihaplı bir şekilde şişiyor.ultrason çekildiğimde ayakta zedelenme olduğu söyleniyor.İlaç kullandıktan sonra düzeliyor.Ama her sene farklı ayakta tekrarlıyor.Özellikle yazın klimalı ortamlardan sıcak ortamlara çıktığımda ağrı daha da artıyor.Bu iltihaplı şimelerin iç hastalıklarla bir ilgisi varmı?neler sebep olabilir.?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Erdemli
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Soydaş, Bir fizik tedavi doktoruna başvurunuz.

2 Şubat 2007 00:00