BF
Soru Sahibi
5 Şubat 2010 21:40

benim 20 aylık bir oğlum var. doktorumuz geniz eti olduğunu ve kulağındada

benim 20 aylık bir oğlum var. doktorumuz geniz eti olduğunu ve kulağındada buna bağlı olabilecek sıvı olduğunu ve hemen geniz eti ameliyatı olması gerektiğini söyledi. oğlum özellikle geceleri zor nefes alıyor ve sanki hep grip gibi. çok erken değilmi ameliyat için. başka doktorlaradamı danışsak? bilgilendirirseniz sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüdayi Atlı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhabalar, 2 yaşından önce pek tıkayıcı tipte geniz eti veya allerjik burun problerine rastlamıyoruz. Ancak çocuğunuz gece gerçekten nefes almakta güçlük çekiyorsa mutlaka tedavi ettirmelisiniz.Ancak tanının doğruluğu açısında başka bir KBB uzmanına da muayene ettirebilirsiniz. Saygılar, Op.Dr.Hüdayi ATLI

6 Şubat 2010 16:45