TM
Soru Sahibi
25 Ekim 2010 11:26

Ben boşanmış bir adamla evlendim ve 2 tane 3,5 (kız) ve 1(erkek) yaşlarında

Ben boşanmış bir adamla evlendim ve 2 tane 3,5 (kız) ve 1(erkek) yaşlarında çocuğumuz var.Eşimin önceki evliliğinden 17 (erkek) ve 12(kız) yaşlarında çocukları var.Kızım ve oğluma diğer kardeşlerini ne zaman ve nasıl söylemeliyiz?Babasının cüzdanında kardeşlerinin resmini görünce soruyor nasıl davranmalıyız?Kızım yeni kardeşinden dolayı huysuz ve aşırı hareketli.Eşimin çocukları babalarıyla ve bizimle görüşmek istemiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arzu Önal
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

soru sordukları zaman anlayabilecekleri şekilde yanıtlar vermelisiniz.Kesinlikle yalan söylemeyin veya geçiştirmeyin..

25 Ekim 2010 15:57