KY
Soru Sahibi
5 Şubat 2009 13:59

BEN ARKADAŞIMIN PROFİLİNDEN GİRİYORUM.ADIM PINAR.DOĞUM SONRASI 1998 HAZİRAN

BEN ARKADAŞIMIN PROFİLİNDEN GİRİYORUM.ADIM PINAR.DOĞUM SONRASI 1998 HAZİRANDA SPİRAL TAKILMIŞTI.2 AY ÖNCE ÇIKARTTIM.ÇÜNKÜ ÇOK SIK KANAMALAR OLUYORDU.BEN PROF.DR.HÜSNÜ ÇAĞLAR IN HASTASIYIM.DEDİĞİM GİBİ 2 AY ÖNCE SPİRAL ÇIKARILDI,RAHİMDE YARA VARMIŞO DONDURULDU.ÇENE ALTIMDA DA KILLANMA OLDUĞUNDAN VE DOĞUM KONTROL İÇİN YASMİN VERDİ.ŞUAN 2. KUTU YASMİN E BAŞLADIM 2 GÜN OLDU NORMAL ZAMANDA KANAMAM GELDİ.AMA TEDAVİM DOĞRUMU BUNU SORMAK İSTEDİM.YASMİN SANIRIM MİDE BULANTISI YAPIYOR.GÖĞÜSLERİM DE KAŞINTI VAR ÇOK.BİDE CİNSEL SOĞUKLUK VAR SANKİ.BUNLARI YAPARMI BU YASMİN?ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM VAKTİNİZİ ALDIM..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Semih Hızıroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kusura bakmayın ama bir doktor arkadaşımın vermiş olduğu tedavinin doğru olup olmadıını veya değerlendirmesini yapmak bana düşmez. Bu etik bir durum olmaz. Siz güvendiğiniz bir doktora gitmişsiniz ve benim bildiğim kadarıyla da kendisi çok iyi bir doktordur, ne diyorsa lütfen onu yapınız.

2 Nisan 2009 09:30