ÖM
Soru Sahibi
26 Ocak 2021 20:27

Ben Aldırma

Hocam merhaba vücudumda çeşitli yerlerde büyük siyah benler bulunmaktadır omzumda ve bacağımdakiler kıyafet giyme vb günlük hayatımı etkilemeye başladı bunları aldırmam mümkün müdür? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Halil İbrahim İnal
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, muayene için MHRS den randevu alırsanız hem muayene ederiz hem de gerekirse operasyon listesine yazabiliriz . Teşekkürler

26 Ocak 2021 23:40