KS
Soru Sahibi
25 Ocak 2008 00:20

Ben 23 yaşındayım sorum;cocukluğumdan buyana burnumdan nefes alırken zorlan

Ben 23 yaşındayım sorum;cocukluğumdan buyana burnumdan nefes alırken zorlanıyorum sürekli ağzımdan nefes alıyorum.2 hafta önce doktora gittiğimde,muayene sonucu geniz eti olmadıgını röntgenlerdede bunu göremedigini söyledi.Sizce röntgende geniz eti olup olmadığı belli olurmu?sizce kamerayla bakılan muayene daha mı etkili olur?özellikle gece uykudan nefes alamayarak uyanıyorum ağzımdan nefes aldığım içinde agzım kuruyo ve nefes yetmiyo.Çene bozukluğum var ve bunun etkisi varmıdır?teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Can Koç
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Doktorun KBB uzmanı olup olmadığını yazmamaışsınız. Röntgenden geniz eti belli olur. Muhtemel problem burunda kemik eğriliği ya da etlerin şişmesidir. KBB muayenesinde belli olur.

25 Ocak 2008 08:40