CO
Soru Sahibi
6 Mayıs 2021 08:43

Bel fitigi

Hocam merhabalar l3 ve l4 fıtık çıktı hicbiyerden randevu alamıyoruz sizdende sıra alamıyorum uğraşıyorum sağ bacağıma ön taraftan vuruyor tavsiyeniz nedir hocam lütfen beni bu dertten kurtarın en azin rahatlatıcı tavsiyeniz olabilirmi aşırı derecede güçsüz ayağım ve gerilme oluyor aydınlatırsanız tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kamil Özen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

öncelikle geçmiş olsun, size yardımcı olabilmek için mr görüntülerini ve sizi görmem gerekir, bir dr ile görüşünceye kadar yatarak istirahat etmenizi öneririm

6 Mayıs 2021 09:27