ÇE
Soru Sahibi
2 Mayıs 2019 05:50

BEL FITIGI SİYATİK

Sayın hocam benim belimde 2 yıl önce fıtık oluştu1 ay hastanede fizik tedavi aldım siyatik kanal daralması sinir şıkışması sinirlerde düzleşme oldugunu söylediler şimdi ise aynı sorunlarla 20 gündür sag bacagım kısıtlandı agrı uyuşma kramp baş gösterdi agrılarımdan yürüyemiyorum uyuyamıyorum oturamıyorum benim sorum şu manuel tarapi yapıyormusunuz yapıyorsanız size nasıl ulaşabilirim şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun.Yapıyoruz.Özel Buhara Hastanesi Fizik Tedavi ünitesine gelin yardımcı olayım.

2 Mayıs 2019 05:54