IM
Soru Sahibi
4 Ağustos 2020 13:03

Bel agrisi

sayygilar ben egilirken belimin sol tarafi kalca kisminda sanki sinir sikismasi hissi oluyor ayrca iki gundur yurudugumde sol ayak tabanimin sol tarafinda agri oluyor tecrubeli bir uzman olarak gorusunuz ne sag ayak tabaninaki sol agriyle egildigimde olan agri arasinfa iliski olabilirmi agri icin arveles hap iciyorum baska oneriniz yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli
Ortopedi ve Travmatoloji

belinizin mr ı çekilerek kontrol edilmeli bel fıtğı olabilir Geçmiş olsun

15 Ekim 2020 22:03