TF
Soru Sahibi
15 Temmuz 2020 23:58

Bel ağrısı

Hayırlı akşamlar hocam ben 29 yaşındayım benim son altı aydır bel ağrılarım nüksediyor ve çok şiddetli belden kalçaya kalçadan dize kadar inen ve 10 dakika bile ayakta durmama engel teşkil ediyor covid nedeni ile hastaneye pek gidilmiyor emarımı size göndersem yorumlayabilir misiniz hocam şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Saliha Karatay
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Muayene edilmeli. Tedavi için de fizik tedaviye başvurmalısınız. Geçmiş olsun

24 Temmuz 2020 13:18