BA
Soru Sahibi
12 Kasım 2019 09:22

Bel ağrısı

Yaklaşık 6 aydır düşük bel ağrısı yaşıyorum.Sırayla Ortopedi,Beyin Cerrahi , Ramotoloji ve Fiz.Ted. doktorlarına gittim en sonunda bel fıtığı başlangıcı denildi.10 Gün fizik tedavi yapıldı fakat ağrılarım halen geçmedi ayakta durmak ve yürümek artık inanın zor geliyor.Psikolojim alt üst oldu yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Berna Tander
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Merhaba Aziz Bey, geçmiş olsun. Uzun süredir devam eden bel ağrısı yaşam kalitenizi, uyku kalitenizi bozar, psikolojinizin bozulması çok doğal. Ancak muayene etmeden herhangi bir şey söylemek çok güç. Arzu ederseniz çalıştığım hastanede elimden geldiğince destek olmaya çalışırım.

20 Aralık 2019 16:16