OF
Soru Sahibi
25 Mayıs 2017 09:18

Bel ağrısı

Meraba hocam ben 3 4 sefer ameliyat oldum belimden fıtık vardı bel kayması vardı platin taktılar platinle apse yaptı platinleri değiştirdiler olmadı en son çıkardılar ağrılarım devam ediyor ne yapmalıyım 2 seneden beri uğraşıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Gurbet
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba, Kontrastlı bel MR'ı çekilmesi gerek öncelikle. Sonrasında muayene etmem ve filmlere bakmam gerekiyor. Radyofrekans ve epidural steroid uygulamaları ile ağrınız azalacaktır. Muayene olmak isterseniz *** *** ** numaralı telefondan randevu alabilirsiniz Geçmiş olsun

25 Mayıs 2017 10:51