DF
Soru Sahibi
14 Haziran 2019 22:53

Bebek tedavisi

Selamun aleyküm hocam Benim polikistik over kistlerim var igne tedavisi gördüm ama olumlu sonuç alamadım . İki aydır sürekli lekem geliyor tekrar doktora gittim rahim duvarında kalınlaşma olduğunu söyledi Farklı bir doktor ise infertilite bölümüne gitmemi söyledi siz ilgilenebilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Havva Pars Ağargün
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tabi ilgilenebiliriz. Zaten infertilite özellikle ilgilendiğim alanlardan.

15 Haziran 2019 11:06