ya
Soru Sahibi
31 Mayıs 2021 12:51

Bebeğimin kalbi durdu

İyi günler hocam ilk iki gebeliğim de bir sıkıntı olmadı ancak 3. Gebeliğimde 18 haftalık olunca kontrole gittim bebeğimin kalbi durmuş bunun sebebi ne olabilir Suni sancı ve ilaçla düşürüp kürtaj yapıldı kontrole gittim rahim iyi dedi tekrar gebe kalsam aynı durum olabilir mi .tekrar hamilelik için bir adet dönemi sonrası yeterli mi patoloji sonucumda bişey yok dedi doktor /tüm iç organlarda immaturasyon ,ayak tabanı 12 hafta ile uyumlu ,göbek kordonunda 3 yapı izlendi konjesyone plesantal dokular yazıyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Arif Güngören
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Bebeğin ölüm sebebini bilemem.Hemen hamile kalabilirsiniz ama yine böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz.

2 Haziran 2021 01:19