BE
Soru Sahibi
12 Şubat 2020 22:30

Bebegim gel artık

Mrb hocam 2.5yillik evliyiz. 2yildir çocuk sahibi olamıyoruz.Rahmim kalp selindeymiş bir de sol tubada yer yer daralma varmış rahimde dolum defekti gözlenmiş hsg sunucumda. Tedavi olarak sadece 2ay klomen kullandım.Esimin ve benim tahlil sonuclarimiz gayet iyi..Ne yapılmalı sizce lütfen bi yol gösterin bize..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Melek Büyükkınacı Erol
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhabalar histereskopi denen rahim içini görüp tedavi şansı veren işlem yapılması gerekiyor size . Geçmiş olsun

17 Şubat 2020 11:50