Öİ
Soru Sahibi
11 Aralık 2023 19:37

Batma

Hocam merhabalar. Yaklaşık 18-20 saattir 20-30 saniyede bir kalbimde anlık birsey batiyor hissi oluyor. Acilde EKG ve akciğer grafisinde birsey çıkmadı. 2 aspirin verip gönderdiler fakat batmalar devam ediyor. Korkutuyor açıkçası. Neden olabilir hocam, kalbin sağ üst tarafı gibi.. emboli olabilir mi örneğin, ya da av falan Teşekkür ederim, iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

İlla önemli bir etkene dayanmak zorunda değil. Ancak basit bir göğüs adalesi sancısından kalp veya akciğer zarı iltihabı veya akciğer atardamarı pıhtısına kadar bir dizi olasılık akılda tutularak incelenmeniz lazım. Bizzat başvurursanız detaylara bakarak konuşmamız gerek, burada olasılıkları tartışmanın bir yararı olmayacaktır. Selamlar..

11 Aralık 2023 21:26