ÖB
Soru Sahibi
20 Mayıs 2024 23:06

Baş ağrısı

Merhaba hocam 1 buçuk ay önce gözüme bir agri girdi hocam goz pınarıma ama cok şiddetli bir agri goz doktoruna gittim birşey çıkmadı nörolojiye yonlendirdi mr cekindim bisey çıkmadı dedi doktor ama o 'ndan sonra basimda bir agri ama böyle batma şeklinde bir agri sag tarafimda tam tepede sac dibinde bir aci böyle birsey yerken içerken sanki oraya gidiyor gibi önce sizi şeklinde sonra tekrar goz kulak elmacik kemigi çenede bir agri var hocam ondan sonra tam 1 aydır goz altindaki damar atıyor özellikle esnedikden yada yere egildikden sonra başlıyor ondan sonra o ağrılar durdu karnımın ici acıdı çok bogazimda birşey varmış hissi gibi oldu sonra karin agrisi ve karnım da yanma sırtıma vuran genel cerraha gittim usg çekti birşey yok dedi şimdi tekrar goz ve bas sag tarafımda yuzumde agri basimda karincalanma batma ve agri boynumda tutulma kasılma karincalanma sağ ayak altında yanma dilimde dudaklarimda ignelenme seğirme oluyor vucudumda gezen bir agri var bazen boyle birden farkli noktolara elektirik çarpar gibi oluyor koltuk altımda bile agri oluyor hocam kulak burun boğaz nöroloji beyin cerrahi genel cerraha goz bütün bölümlere gittim hiç bisey demediler hocam gerçi tam anlamıyla dinlemedilerde çok korkuyorum kotu birşey olacak diye 😔

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Fatma Ece Çetin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

GEÇMİŞ OLSUN. NÖROLOJİK MUAYENENİZ VE DİĞER TETKİKLER NORMAL İSE BU TÜR DUYUSAL DURUMLARA YÖNELİK TEDAVİLER ALABİLİRSİNİZ. ANKSİYETE DURUMUNUZ VS DEĞERLENDİRİLEBİLİR. TÜM TETKİKLERİNİZ NORMAL ÇIKTIĞINA GÖRE KORKACAK BİR DURUMNUZ YOK DEMEKTİR. ÖNERİLERİ UYGULAMANIZI VE TAKİPTE KALMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

21 Mayıs 2024 11:20
ÖB
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam peki bu sac dibinde tek bir noktada agri aci kulağa yüze boyuna sağ taraf normalmidir dilde dudakda yanma seyirme

21 Mayıs 2024 11:49
Uzm. Dr. Fatma Ece Çetin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

BU TÜR DURUMLARIN ORGANİK KÖKENİ BULUNAMADIĞINA GÖRE BU DUYU İÇİN TEDAVİ ALMANIZI ÖNERİRİM.. BU YÖNDE TEDAVİLER MÜMKÜN. GEÇMİŞ OLSUN

21 Mayıs 2024 12:48