KH
Soru Sahibi
6 Ekim 2018 10:21

Balgamlı öksürük

Hocam iyi günler kızım 4 yaşında çok öksürüyor ayda bir kere kaçınılmaz burnumuz mukus doluyor ve 10 gün devam ediyor sorum şu şuan çok öksürüyor ve burnuda tıkalı acaba zyrtec ve sekrolu aynı anda verebilir miyim iyi günler

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Bülent Karadağ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Sekrol daha çok öksürtür, zyrtec kullanabilirsiniz.

7 Ekim 2018 10:15
KH
Soru Sahibi

Balgamı atması için ne önerirsiniz hocam

7 Ekim 2018 10:58
Prof. Dr. Bülent Karadağ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Göğüs Hastalıkları

Gerçek balgam olma ihtimali düşük, Uludağ Üniversitesi Çocuk göğüs Hastalıklarında muayene olun, büyük ihtimalle onun için ilaca gerek kalmayacaktır ama geniz akıntısı varda onun tedavisi gerekebilir.

7 Ekim 2018 11:05